www.bilety-autokarowe.net.plNewsletter:
Email:

INFORMACJE PODSTAWOWE:


Zawadzkie to nazwa agencji turystycznej, działającej na polskim rynku turystycznym od dwudziestu lat. Znana jest ona z organizacji wypoczynku, w tym także oferowaniu wycieczek last minute do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii i Włoch. Na pewnym etapie działalności, firma zdecydowała się poszerzyć zakres świadczonych usług. Podjęła się roli przewoźnika międzynarodowego osób oraz touroperatora. Jako firma transportowa oferuje wyłącznie międzynarodowe przewozy z Polski do Niemiec. Bilety na te przejazdy nabyć można w biurach firmy, zlokalizowanych z Zawadzkiem, w Częstochowie, Raciborzu, Strzelcach Opolskich i Tarnowskich Górach, a także drogą internetową.

Bilety autokarowe linii Zawadzkie można zakupić na naszej stronie internetowej:

Przewozy Autokarowe Zawadzkie

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

Firma oferuje różnego rodzaju zniżki na bilety i nietypowe promocje. Występuje przykładowo 50% zniżka dla osoby podróżującej w dniu swoich urodzin, a także jedna z dwóch osób, które podróżują razem, zapłaci za bilet jedynie połowę. Pozostałe zniżki dotyczą wieku podróżujących, bądź przysługujące osobom posiadającym kartę stałego klienta firmy wraz z poprzednio wykorzystanymi biletami autokarowymi. Wśród nietypowych wymogów stawianych przez tego przewoźnika jest konieczność zapewnienia fotelika bezpieczeństwa dziecku, zobowiązanemu do tego przez przepisy ruchu drogowego. Na czas podróży firma zapewnia bezpieczeństwo i pełen komfort, dzięki dysponowaniu nowoczesnymi autokarami klasy lux, a także fachową opiekę, pomoc i profesjonalizm personelu.

Spośród czterech, oferowanych przez firmę AT Zawadzkie połączeń autokarowych, trzy skierowane są do miejscowości Aachen w Niemczech, a jedno do miejscowości Koln. Linia BZ 115 rozpoczyna się w Kielcach, następnie przemierza przez miejscowości zlokalizowane z południowej Polsce, aby po przekroczeniu granicy w Olszynie i zatrzymaniu się na dwudziestu przystankach pośrednich w Niemczech – dotrzeć do Koln. Pozostałe zaś linie: B 150, B 180 i B 190, wyruszając odpowiednio z Warszawy, Giżycka, bądź Elbląga, przemierzają pozostałe, niepowtarzające się rejony Polski i Niemiec, docierając ostatecznie do jednej miejscowości – Aachen.

www.bilety-autokarowe.net.pl

www.bilety-autokarowe.net.pl    www.bilety-autokarowe.net.plKanał RSS © www.bilety-autokarowe.net.pl 2006 - 2015