Autokary do Włoch

Włochy to jedno z większych państw europejskich, leżące w południowej części kontynentu. Jego usytuowanie sprawia, iż jest popularnym kierunkiem wypraw turystycznych. Włochy są także kolebką Unii Europejskiej, w związku z czym, wraz z momentem wstąpienia Polski do Wspólnot, zwiększyły się również podróże do Włoch spowodowane wyjazdami służbowymi, bądź emigracją zarobkową. Z Polski do Włoch dotrzeć można zarówno transportem lotniczych, jak i autokarowym, a także pociągiem. Jeśli chodzi o tę ostatnią formą transportu, nie występują jednak z Polski połączenia bezpośrednie, przez co staje się on mało wykorzystywaną formą przejazdów. Przeloty samolotem są wszakże krótkie, jednakże są drogie, a takie ograniczone terytorialnie przez dostępność portów lotniczych. W związku z tym przejazdy autokarowe są najkorzystniejszym i stosunkowo niedrogim środkiem transportu, co można dostrzec w ilości osób nim podróżujących.

Tanie Bilety Autokarowe Włochy

Sprawdź cenę i kup bilet on line:

 Tanie Bilety Autokarowe Voyager

Tanie Bilety Autokarowe Euroticket

 

Na rynku tym występuje wzmożona konkurencja powstała w wyniku znacznego wzrostu ilości przewoźników, dzięki czasu firmy starają się jak najlepiej obsłużyć pasażerów oraz dostosować swoją ofertę do potrzeb i wymagań rynkowych. Zatem pasażerowie liczyć mogą w tym przypadku zarówno na miłą i fachową obsługę podczas podróży, jak również na sprawny technicznie i bogato wyposażony, co najmniej w rozkładane fotele z podłokietnikami i podnóżkami, toaletę, klimatyzację, barek, a także sprzęt audiowizualny, autokar, umożliwiający komfortową i wygodną podróż nawet na długich odcinkach międzynarodowych. Tras z Polski do Włoch jest wiele, jak również jest wielu przewoźników oferujących te trasy. Każdy pasażer zatem może swobodne wybrać firmę transportową według swoich własnych kryteriów wyboru.

Wśród firm tych wyróżnić można m.in. następujące: Superpol, Eurores, Almabus, Bispol, Europa Express, Rudnik Tumay, Trans Europa, Biuro Podróży Bermuda, BTZ Katowice czy Agat. Wszyscy ci przewoźnicy oferują przejazdy do Włoch raczej albo na innych trasach, albo w różnych dniach w ten sposób, aby linie różnych firm nie pokrywały się, a tym samym aby udostępnić pasażerom różnorodną ofertę transportu do tego państwa.

Z Polski dojechać można więc do Włoch zarówno ze wszystkich dużych miast, jak i z mniejszych miejscowości, a m.in. z: Olsztyna, Ełku, Gdańska, Gdyni, Białegostoku, Torunia, Szczecina, Białej Podlaskiej, Warszawy, Siedlec, Zamościa, Lublina, Rzeszowa, Przemyśla, Tarnowa, Sandomierza, Kielc, Katowic, czy Wrocławia. Z kolei miejscowościami, do których można dojechać autokarami z Polski są m.in.: Rzym, Wenecja, Padwa, Neapol, Florencja, Bolonia, Salerno, Caserta, Ferrara, Carpi, Modena, czy Arrezo. Ceny biletów nie różnią się znacznie pomiędzy różnymi przewoźnikami i oczywiście zależą od długości trasy, a także od dodatkowych zniżek, z których można skorzystać po spełnieniu określonych warunków.

Bilety autokarowe do Włoch nabyć można na naszej stronie internetowej korzystając z wyszukiwarki biletów autokarowych on line. Przykładowa trasa prowadzi z Gdyni przez: Gdańsk, Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Szczecin, Zieloną Górę, Żagań, Legnicę, Wałbrzych, Wiedeń, Udine, Wenecję, Padwę, Bolonię, Florencję, Rzym, Caserta, aż do Neapolu; realizowana jest ona we wtorki i czwartki i trwa pomiędzy miejscowościami brzegowymi 36 godzin.

f t g

Znajdź połącznie

Tanie bilety autokarowe online

Wybierz przewoźnika

Bilety autokarowe online

Kup bilet

Bilety autokarowe online